Bel Power Solutions ABC601-1T48 AC-DC Converter POWER SUPPLY;ABC601-1T48;AC-DC;IN 100to240V;OUT 48V;12.5A;600W;OPEN FRAME;5"x8.5"x1.61";SCREW TERMINAL;WITH REDUNDANCY | EMIN.ASIA