Bel Power Solutions ABE1200-1T48 AC-DC Converter POWER SUPPLY;ABE1200-1T48;AC-DC;IN 100to240V;OUT 48V;25A;1200W;FRONT FAN COVER;4.00"x10.4"x1.61";SCREW TERMINAL | EMIN.ASIA